طراحان ارتباط اروم تابش
مشخصات فروشگاه » آداپتور فیبر نوری » آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

آداپتور فیبر نوری فایبرلند SC-SC SM Simplex

دسته بندی کالاهای فروشگاه
آداپتور فیبر نوری
قیمت
200,000 ريال
توضیحات
ویژگی های کالا : برند: Fiberland
ویژگی های کالا : نوع کانکتور : SC-SC
ویژگی های کالا : نوع کابل: Simplex ,Single Mode
ویژگی های کالا : نوع کالا : آداپتور فیبر نوری
عنوان فروش ویژه
ویژگی انواع قیمت مشخصات خرید آداپتور فیبرنوری, DuplexSC-SC SM
ویژگی انواع قیمت مشخصات خرید آداپتور فیبر نوری سیمپلکس, SimplexSC-SC SM
ویژگی انواع قیمت مشخصات خریدآداپتور فیبر نوری, Duplex
ویژگی انواع قیمت مشخصات خرید فست کانکتور فیبرنوری, Fast Connector
ویژگی انواع قیمت مشخصات خرید فست کانکتور فیبرنوری, SC_UPC
...
...